Korzystaj z lokalnych ekologicznych produktów!
Koszyk 0 items - 0,00zł 0
Korzystaj z lokalnych ekologicznych produktów!
Zakupy 0 items - 0,00zł 0
 1. Niniejszy regulamin (zwany dalej „Regulaminem dostaw”) określa warunki dostaw produktów zakupionych w sklepie Eko-Wyspa.pl zgodnie z „Regulaminem sklepu internetowego Eko-wyspa.pl” , jak też warunki dostaw produktów zakupionych od innych sprzedawców, na rzecz których Eko-Wyspa może świadczyć tzw. usługi marketplace
 2. Zakupy z dowozem na terenie Szczecina lub wysyłane kurierem realizowane są od 50 PLN.
 3. Artykuły chłodnicze, świeże oraz alkoholowe dostępne są jedynie na odbiór osobisty lub z dowozem na terenie Szczecina.
 4. W zależności od podanego przez Klienta adresu dostawy, dostawy mogą być realizowane:
  przez dostawców Eko-Wyspa.pl – na terenie Szczecina, wybranego dnia w wybranym przez Klienta przedziale jednogodzinowym, przy czym jeżeli zamówienie zostanie zaksięgowane (w przypadku zamówień opłaconych z góry) lub złożonych (w przypadku zamówień opłacanych przy odbiorze):

  • do godziny 13:00 – dostawa może być tego samego dnia
  • po godzinie 13:00 – dostawa może być następnego dnia, w zależności od dostępnych terminów dostawy wskazanych podczas składania zamówienia
   przez firmę kurierską działającą na zlecenie Eko-Wyspa.pl – na terenie całej Polski, najpóźniej trzeciego dnia roboczego od momentu oddania zamówienia do realizacji przez Eko-Wyspa.pl, przy czym jeżeli zamówienie zostanie zaksięgowane (w przypadku zamówień opłaconych z góry) lub złożonych (w przypadku zamówień opłacanych przy odbiorze):

   • do godziny 14.00 – Eko-Wyspa.pl pakuje zamówienia i przekazuje je firmie kurierskiej kolejnego dnia roboczego
   • po godzinie 14.00 – Eko-Wyspa.pl pakuje zamówienia i przekazuje je firmie kurierskiej w ciągu 2 dni roboczych
 5. Dostawy realizowane przez firmę kurierską są dostępne na terenie całej Polski. Na terenie Szczecina Klient może przy składaniu zamówienia wybrać dostawę za pośrednictwem dostawców Eko-Wyspa.pl.
 6. Dostawy realizowane przez firmę kurierską nie obejmują wybranych produktów (np. produktów świeżych, mrożonych), tak więc jeżeli podany przez Klienta kod pocztowy adresu dostawy wskazuje na lokalizację poza Szczecinem i jego okolicami, witryna Eko-Wyspa nie będzie wyświetlać produktów, których nie obejmują dostawy za pośrednictwem firmy kurierskiej.
 7. Dostawy przez dostawców Eko-Wyspa.pl są realizowane specjalnym środkiem transportu, który zapewnia odpowiednie warunki przewożonym produktom spożywczym, by jak najdłużej zachowały świeżość.
 8. Opłaty za dostawę różnią się w zależności od wybranego sposobu dostawy, adresu dostawy. Klienta obowiązują opłaty za dostawy obowiązujące w czasie składania danego zamówienia i zaakceptowane przez Klienta w procesie składania zamówienia.
 9. Dostępne terminy dostaw dla danego zamówienia określone są każdorazowo w procesie akceptacji tego zamówienia.
 10. Eko-Wyspa.pl nie realizuje zamówień w dni świąteczne ustawowo wolne od pracy. Eko-Wyspa.pl zastrzega sobie możliwość wyznaczenia dodatkowych dni, w których nie będzie można zarezerwować terminu dostawy.
 11. W przypadku dostaw realizowanych za pośrednictwem dostawców Eko-Wyspa.pl lub firmy kurierskiej Klient powinien być obecny we wskazanym przez niego miejscu i czasie dostawy, przy czym dostawca Eko-Wyspa.pl lub kurier może wydać zamówienie Klientowi lub innej osobie obecnej pod adresem dostawy wskazanym przez Klienta.
 12. Przy dostawach realizowanych przez dostawców Eko-Wyspa.pl w przypadku nieobecności Klienta pod wskazanym przez niego adresem dostawy we wskazanym przedziale godzinowym, pracownik Biura Obsługi Klienta Eko-Wyspa.pl podejmuje próbę kontaktu z Klientem. Jeśli możliwe będzie ustalenie nowego terminu dostawy dostawca Eko-Wyspa.pl spróbuje dostarczyć Klientowi towar w terminie późniejszym. W takim wypadku Klient poniesie dodatkową opłatę w wysokości 15,00 zł.
 13. Przy dostawach realizowanych przez firmę kurierską w przypadku nieobecności Klienta pod wskazanym przez niego adresem dostawy, pracownik firmy kurierskiej pozostawi awizo. Kurier podejmie dodatkowe próby dostarczenia przesyłki, po czym zostanie ona odesłana do Eko-Wyspa.pl. Eko-Wyspa.pl spróbuje wysłać przesyłkę ponownie, przy czym zastrzega sobie prawo do skontaktowania się mailowo lub telefonicznie z Klientem (przy wykorzystaniu danych kontaktowych podanych przy składaniu zamówienia), aby zweryfikować adres dostawy i ewentualnie wyjaśnić, co stanęło na przeszkodzie zrealizowania dostawy. W przypadku ponownego wysłania zamówienia za pośrednictwem firmy kurierskiej Klient może być zobowiązany do poniesienia dodatkowych kosztów, jeżeli pierwsza dostawa nie doszła do skutku z przyczyn leżących po stronie Klienta (np. nieobecności Klienta we wskazanym miejscu i czasie dostawy lub podania przez Klienta błędnego adresu dostawy).
 14. W przypadku opóźnienia lub niedostarczenia zamówienia w wybranym przez Klienta terminie z przyczyn, za które Eko-Wyspa.pl nie ponosi odpowiedzialności, pracownik Biura Obsługi Klienta Eko-Wyspa.pl skontaktuje się z Klientem w celu ustalenia innego terminu dostawy, bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów przez Klienta.
 15. Eko-Wyspa.pl zastrzega sobie możliwość zmiany niniejszego regulaminu. Zmiana Regulaminu wchodzi w życie w terminie 14 dni od opublikowania na stronie Eko-Wyspa.pl. Do zamówień złożonych przed wejściem w życie zmienionego Regulaminu mają zastosowanie postanowienia Regulaminu obowiązującego w czasie składania zamówienia.
 16. Szczegóły przetwarzania danych osobowych przez EKO-WYSPA DYSTRYBUCJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, ul. HIERONIMA DERDOWSKIEGO 8, 71-178 SZCZECIN NIP: 8522655342 , znajdują się na witrynie Eko-Wyspa.pl w Polityce Prywatności.